Půjčky bez registru ihned

Bankovní registr

Bankovní registr je sice noční můrou klientů, kteří v minulosti nespláceli, protože jim už žádná banka u nás nepůjčí, ale na druhou stranu je to také nezbytný nástroj funkčního bankovního segmentu a celé ekonomiky. Mimo jiné se jednalo o jednu z podmínek, kterou musela Česká republika zavést při vstupu do EU.

Pokud jste někdy měli úvěr v bance a odchýlili jste se od splátkového kalendáře, jsou vaši jednou šancí, jak získat rychle peníze, nebankovní půjčky bez registru ihned; banky do něj totiž nahlížejí vždy. Když bychom vám ho chtěli přiblížit, jedná se o velkou databázi, kterou spravuje Centrální registr dlužníků, a kam se zapisují informace o všech úvěrových vztazích bank.

Pokud tam budete mít negativní poznámku, máte smůlu. Na druhou stranu bankovní registr uchovává i pozitivní informace, které vám mohou přinést výhodnější podmínky.

V praxi je bankovní registr důležitý především z důvodu, že vcelku dobře popíše platební morálku klienta ještě před tím, než mu banka půjčí. Je úplně jedno, jestli jste měli v minulosti sjednaný malý spotřebitelský úvěr, nebo hypotéku. Informace, které bankovní registr obsahuje, mají vždy stejnou hodnotu, a právě proto jsou pak jediným východiskem půjčky bez registru ihned.

Navíc bankovní registr tyto informace denně aktualizuje a minimální doba, po kterou musí být ze zákona uchovány, je deset let. Obvykle je to ale mnohem delší, protože banky mají samozřejmě tento nástroj rády.

Měli byste vědět i o faktu, že je bankovní registr přístupný nejen bankám, ale i policii, finančním úřadům a soudům. Navíc zde funguje systém včasné výstrahy – pokud nebudete splácet, tyto tři instituce o tom budou ihned vědět. S časovým zpožděním sem mají přístup i média, a pokud uběhlo od platby více než 1880 dní, je tato informace v bankovním registru přístupná i široké veřejnosti. V každém případě tak bankám plaťte s co možná nejpravidelnější frekvencí, jinak budete mít v budoucnu velké problémy a právě půjčky bez registru ihned vás z nich budou tahat.

Půjčky bez registru ihned online

Internet je samozřejmě nesmírně mocným médiem, a i nebankovní sektor se mu musel přizpůsobit. Většina společností, které nabízejí půjčky bez registru ihned, postavila nabídku pouze na internetových prezentacích a výhodou je, že se o jejich produkty dá i žádat tímto způsobem. Zažitým mýtem je, že není sjednávání úvěrů po internetu bezpečné a zákazníci často argumentují, že se zde neorientují v takové míře a bojí se, aby neudělali chybu, nicméně zmíněné formuláře, které půjčky bez registru ihned nabízejí, jsou doslova triviální a vyplnit je zvládne i student základní školy. Rozhodně se tak nebojte a sjednávejte si půjčky bez registru ihned, ale i další produkty z pohodlí domova.

Sjednání půjčky online

Tato varianta je dnes rozhodně nejčastější a postačí vám k ní pouze počítač připojený na internet, nebo i mobilní telefon. Pokud vás půjčky bez registru ihned zaujaly, stačí zajít na webové stránky poskytovatele a vyhledat si záložku – žádat online. Před tím si pochopitelně projděte všechny parametry, vyhledejte si i lehce zastrčené ceníky, protože po žádosti už by mohlo být pozdě, když jsou půjčky bez registru ihned zpracovány během pár hodin.

Poté, co odešlete žádost, vyčkejte na zavolání obchodního zástupce nebankovní společnosti, který s vámi dohodne detaily smlouvy a to je v podstatě vše. Druhý den už u vás bude zvonit kurýr, kterému podepíšete smlouvu, a který vám následně vyplatí hotovost. Jednodušší už být půjčky bez registru ihned ani nemohou.

Jiné varianty Sjednání půjčky

Pro konzervativní klienty tu stále je tradiční varianta a to telefonické vyřízení. Nebankovní společnosti obvykle mají i své bezplatné linky, takže v případě, že si nejste vyplněním formuláře jistí, zavolejte a operátor s vámi žádost krok za krokem vyplní. Poté už to bude stejné – druhý den vám hotovost dorazí až domů. Samozřejmě lze půjčky bez registru ihned sjednávat i na pobočce, což je ale doslova ztráta času, když to vše můžete udělat z pohodlí domova.
Výhody a nevýhody
Každá věc má dvě stránky, a i půjčky bez registru ihned jsou na jednu stranu nesmírně výhodným produktem, který dokáže každému vytáhnout trn z paty, nicméně na druhou stranu je tu problém především ve vysokém úročení. Je sice pravda, že v případě, kdy nemáte jinou možnost a půjčky bez registru ihned jsou tak pro vás jediným východiskem, nebudete nevýhodám přikládat takovou důležitost, ale vědět byste o nich měli. Posouzení, zda mají půjčky bez registru ihned více výhod, či nevýhod necháme na vás.

Výhody půjčky bez registru

Začneme samozřejmě výhodami. Jak plyne už z názvu, půjčky bez registru ihned vám peníze poskytnou v nesmírně krátkém časovém úseku, což je v podstatě ta nejdůležitější vlastnost, proč je využívají i klienti, kteří mohou jít žádat do banky. Na druhou stranu jsou tu i ti, kteří mají v bance dveře zavřené, protože v minulosti nespláceli, a ty naopak potěší, že půjčky bez registru neřeší, jaký zápis máte právě v bankovním registru. Nepsaným pravidlem také je, že u částek do 100 tis. Kč nemusíte dokazovat ani výši vašeho příjmu, což je také výhoda. Půjčky bez registru ihned jsou tím pádem dostupné i pro nezaměstnané, studenty, důchodce apod. Velká výhoda je také bezúčelovost, kterou se půjčky bez registru ihned chlubí, protože je úplně jedno, co z nich uhradíte a nikdo se na to nebude ptát.

Půjčky bez registru a jejich nevýhody

Pokud si budete procházet hodnocení odborníků, budou tomuto produktu nejčastěji vyčítány vysoké úroky, což je do jisté míry logické. Půjčky bez registru ihned jsou z pohledu nebankovní společnosti nesmírně rizikové, protože klient se prokazuje v podstatě pouze občanským průkazem a není vůbec jisté, jestli bude splácet. Z toho vyplývá, že mají půjčky bez registru ihned nastavené úroky i v řádu desítek procent, což je opravdu hodně. Pokud byste šli do banky a na vyřízení si týden počkali, přes deset procent se přehoupnete jen výjimečně. Sice jsou půjčky bez registru ihned atraktivní, ale úročení vždy berte v potaz.

FAQ
Pokud klienti žádají o půjčky bez registru ihned, jsou vždy nesmírně nejistí a na mysl se jim dere spousta otázek. Ty jsou ale ve většině případů podobné, a tak na ty nejčastější v této kapitole odpovíme. Určitě vám to vybírání a následnou žádost usnadní.

Nabízejí půjčky bez registru ihned banky?

Tuto v podstatě hloupou otázku obvykle kladou klienti, kteří s tímto finančním produktem ještě nemají žádné zkušenosti. Je logické, že banky si své klienty prověřují jak jen je to možné, a i nahlížení do bankovního registru je mimo jiné samozřejmostí. Banky vám tak v žádném případě půjčky bez registru ihned neposkytnou, žádat musíte u nebankovních společností.

Kolik si mohu půjčit?

V podstatě se dá říct, že minimální hranicí, kterou půjčky bez registru ihned dávají k dispozici, je zhruba deset tisíc korun. Naopak ta maximální je, jak už bylo řečeno, 100 tis. Kč. Na druhou stranu je tu i možnost přijít si na větší peníze, nicméně to moc nedoporučujeme, protože budete muset s nebankovní společností jedna individuálně a doslova skokově vám narostou úroky. Lepší je tedy zvolit jiný produkt než půjčky bez registru ihned.

Jak často a dlouho budu splácet?

Na první část otázky je odpověď poměrně snadná. Splátky mají půjčky bez registru ihned obvykle nastavené v měsíční periodě, ale o všem se radši ujistěte, protože to nemusí být vždy pravidlem. Co se týče doby splácení, to už se nedá generalizovat, protože vše záleží na částce, nabídce, a logicky také na výši splátek. Vše si ale můžete domluvit s nebankovní společností a navíc jsou půjčky bez registru ihned v tomto směru flexibilní, takže si můžete splátkový kalendář do jisté míry přizpůsobit.

Lze použít půjčky bez registru ihned například na úhradu exekuce?

Pochopitelně, že je to možné a navíc je toto nejčastější varianta. Půjčky bez registru ihned jsou naprosto bezúčelové, a tak záleží pouze na vás, na co získanou hotovost použijete. Nebankovní společnost to rozhodně zajímat nebude.

 

Leave a reply